Apartament mieści się w Muzeum Michała Kajki w Ogródku, co czyni go miejscem niezwykle cichym, spokojnym, twórczym. Jego wyjątkowe położenie – na uboczu, w zaciszu mazurskiej wsi wprawi naszych gości w błogi stan odpoczynku, relaksu i ucieczki od codziennego zgiełku. Zapraszamy w szczególności osoby szukające odprężenia, wewnętrznego i duchowego spokoju. Przestrzeń apartamentu jak i samego obiektu jest przestrzenią kameralną i to jest najbardziej doceniane przez naszych Gości. Chcielibyśmy by takim to miejsce pozostało.

Otoczenie Muzeum jest doskonałym miejscem dla pieszych wędrówek czy rowerowych wypraw. Piękna, zielona okolica, mazurska wieś otoczona jest jeziorami: z zachodu Jeziorem Kraksztyn, a ze wschodu Jeziorem Druglin. O jeziorze Druglin mówi się, że jest jednym z najpiękniejszych na Mazurach – posiada 13 wysp. Ogródek znajduje się między Orzyszem a Ełkiem, co daje możliwości zwiedzenia oraz skorzystania z tamtejszych atrakcji turystycznych.

Obiekt Apartament w Muzeum Michała Kajki położony jest w miejscowości Ogródek i oferuje widok na jezioro. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking.

W apartamencie zapewniono 2 sypialnie, salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i piekarnikiem, a także 1 łazienkę. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.

Na miejscu dostępny jest taras słoneczny i sprzęt do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze i pływania kajakiem.

CENNIK

Ceny uzależnione od liczby gości i długości pobytu

Od 1 maja do 31 sierpnia – od 300,00 zł za dobę

Od 31 sierpnia do 1 maja (poza sezonem turystycznym) – od 200,00 zł za dobę

Ceny podlegają negocjacjom. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 530 540 930